YDS YÖKDİL YKSDİL Dilbilgisi (Tüm Konular)

YDS YÖKDİL YKSDİL Dilbilgisi (Tüm Konular) Course includes 35 hrs video content and enrolled by 6,088 students and received a 4.8 average review out of 5. Now, Course instructor offering 100%OFF on the original price of the course and its limited time offer. Enroll the course before the coupon expired Once you’re enrolled for the course, you can start it whenever and complete it at your own pace. it will never expire on your account.

What you’ll learn

  • KONU ANLATIMI: Konu anlatımları, ÖZET dersler şeklindedir. Kurs, gereksiz detay bilgi parçaları içermez. Vaktinizi verimli kullanırsınız.
  • ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI: Kursta 628 sorudan oluşan 39 adet Practice Test vardır. Tamamı çözüm anlatımlı bu sorular, zorluk seviyesine göre sıralanmıştır.
  • AKADEMİK KELİME DESTEĞİ: Soruların içerisinde geçen tüm önemli akademik kelimelerin Türkçe anlamları, ayrı bir materyal içerisinde sunulmaktadır
  • GERÇEK YDS SEVİYESİ: Bu kurs hem konu anlatımı ile, hem de soru kalitesi ile, tam anlamıyla YDS seviyesindedir.
  • ÖZETLE, bu kursu tamamladığınızda, en üst düzey dilbilgisi sorularını bile çok rahat bir biçimde çözebildiğinizi göreceksiniz.

Who this course is for:

  • Kurs, Orta ve İleri düzey anlatım ve sorular içermektedir. Kendini bu seviyede gören öğrencilerimiz bu kursu takip edebilirler.
  • Temel düzeyde dilbilgisi bilgisine zaten sahip olan, bunun üzerine çıkmak isteyen ve çoktan seçmeli (test usulü) herhangi bir sınava girecek tüm öğrenci arkadaşlarımız alabilirler.
  • YDS sınavına hazırlanmakta olup, daha önce EN AZ 40 puan ve üzeri almış ve bu puanını artırmak isteyen öğrenciler alabilirler.
  • YKS-Dil sınavına hazırlanan öğrencilerimiz bu kurstan çok fayda görecektir. Özellikle, Lise 3 ve Lise 4 seviyesindeki öğrencilerimiz sınav stratejilerini bu kursu takip ederek ciddi anlamda geliştirebilirler.
  • YÖKDİL sınavına hazırlanmakta olup, daha önce EN AZ 50 puan ve üzeri almış ve bu puanını artırmak isteyen öğrenciler alabilirler.

Can I download YDS YÖKDİL YKSDİL Dilbilgisi (Tüm Konular) course?

You can download videos for offline viewing in the Android/iOS app. When course instructors enable the downloading feature for lectures of the course, then it can be downloaded for offline viewing on a desktop.
Can I get a certificate after completing the course?
Yes, upon successful completion of the course, learners will get the course e-Certification from the course provider. The YDS YÖKDİL YKSDİL Dilbilgisi (Tüm Konular) course certification is a proof that you completed and passed the course. You can download it, attach it to your resume, share it through social media.
Are there any other coupons available for this course?
You can check out for more Udemy coupons @ www.coursecouponclub.com
Note: 100% OFF Udemy coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for "ENROLL NOW" button at the end of the post.
Disclosure: This post may contain affiliate links and we may get small commission if you make a purchase. Read more about Affiliate disclosure here.
Deal Score0

Udemy sale in December 2023

New customer offer! Top courses from $14.99 when you first visit Udemy

Learn Data Science. Courses starting at $12.99.

Course Coupon Club
Logo
Follow us on Telegram Join us on FB